Kablosuz Şarj Cihazı AirPower, Yeni Bir iPhone İle Beraber Satışa Çıkabilir

0
432
views
Kablosuz Şarj Cihazı AirPower
Kablosuz Şarj Cihazı AirPower

Mart ayında satışa çıkması beklenen Airpower, farklı sürprizler yaşayabilir.
Apple’ın iPhone X ile birlikte sunduğu kablosuz şarj cihazı AirPower Mart ayında piyasaya sunulacak. Aynı zamanda iPhone’unuzu, Apple Watch’unuzu veya AirPod’larınızı şarj edebilen AirPower ile de yeni Apple cihazları görünecek.

Kablosuz Şarj Cihazı AirPower

Önümüzdeki ay başında AirPower ile satılması beklenen yeni iPad ve yeni MacBook’un dışında yeni bir iPhone modeli piyasaya çıkacak. Apple’ın çiçek burnu modeli hemen iPhone X giymek olmaz açıktır. Bu nedenle, tanıtılacak modelin iPhone SE olması muhtemel. İlk olarak, Mart 2016’da, iPhone SE 399 dolara satıldı ve A9 işlemcisi ile dikkati çekti. Diğer iPhone’ları daha büyük bulan kullanıcılar için mevcut olan iPhone SE modelleri daha küçük bir ekran ve nispeten uygun fiyat ile farklı bir seçenek olarak sunuluyor.

Android telefonlarda standart haline gelen kablosuz şarj teknolojisi, iPhone 8’den bu yana Apple cihazlarında piyasaya sürüldü. Bazı analistlere göre, Apple kablosuz şarj gerektirmeyen bir teknoloji üzerinde çalışıyordu, ancak bunu henüz başaramadı ve Qi teknolojisinin küresel standartlarını kullanarak başladı. Tüm cihazlarla uyumluluk uğruna, Apple’ın kendi benzersiz teknolojisinin geliştirilmesiyle kullanıcıların bizler sonuna kadar gelebiliriz.

Kablosuz Şarj Cihazı AirPower
Kablosuz Şarj Cihazı AirPower

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here