Online Hizmetçi Oyunları Nelerdir?

0
801
views
Online Hizmetçi Oyunları Nelerdir?
Online Hizmetçi Oyunları Nelerdir?

Online oyunlar bilgisayar, tablet, telefon gibi araçlarla bir veya birden çok kişinin çevrim içi ve karşılıklı oynadıkları internete bağlı oyunlardır. Online Hizmetçi Oyunları Nelerdir? Bu oyunlar kayıt olunarak veya kayıt olunmadan bilgisayar veya diğer cihazlara kurularak oynanır. Farklı boyutlarda farklı adlarda bir çok konu ile ilgili fantastik veya gerçek hikayelerle oluşturulmuş farklı online oyunlar internet ortamında oynanmaktadır. Bu oyunlar hakkında oyun sitelerinden bilgi almak isteyenler birçok bilgiye ulaşabilmektedir.

 “Hizmetçi Oyunları Hangileri?”

Bu konuda çeşitli oyunlar mevcut bunlar; hamarat hizmetçi, evin hizmetçisi, hizmetçi kız oyunları, hizmetçi oyunları, hizmetçi Barbie oyunları, benim hizmetçim, evimin hizmetçisi oyunları, hizmetçiler yarışıyor oyunları, benim hamarat hizmetçim, benim güzel hizmetçim oyunları, sevimli hizmetçi, çılgın hizmetçi, hizmetçi kız giydirme oyunu, en güzeli benim hizmetçim oyunu, beni hizmetçim daha güzel ve zeki oyunu, 3D temizlikçi oyunları, 3D çılgın hizmetçi oyunları, hızlı Hizmet ve hizmetçilik yapma gibi oyunlar internet sitelerinde oynanan oyunlar arasındadır.

Online Hizmetçi Oyunları Nelerdir?

Oynanma Özellikleri Bu hizmetçi kız oyunlarından birini seçerseniz oyun açıldığında ekrana gelen hizmetçiyi istediğiniz gibi isteğiniz kıyafeti seçip giydirdikten sonra diğer kıyafetleri bir bir üzerinde deneyip çıkarabilirsiniz. Veya saç modellerini arzunuza göre şekillendirebilir isteğiniz kadar uzun veya kısa çorap giydirebilirsiniz. Kolye, takı, şapka gibi aksesuarları takıp çıkartabilirsiniz. Diğer bir hizmetçi oyunu olan hamarat hizmetçide kirlenmiş ve darmadağın edilmiş odayı toparlayıp değişik şekillere dönüştürebilir farklı oda modelleri yapılabilirsiniz. Online Hizmetçi Oyunları Nelerdir? Odayı hızlıca temizleyebilir ve istediğiniz kadar yapıp bozabilirsiniz. Hizmetçi Barbie oyunları ise daha çok modayı takip eden hizmetçiyi giydirme güzelleştirme yarışmasıdır. Diğer hizmetçi oyunlarında bebek bakma, hızlı ütü yapma, çamaşır ve bulaşık yıkama oyunlarıyla daha fazla puan toplanır. Bu oyunlarda kazanılan paralarla satın alınan puanlar oyunun gidişatını belirlemektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here